Oznam

Rozhodnutím Ministra školstva, vedy, výskumu a športu je nutné, aby sa deti nad 10 rokov preukázali pred nástupom do letného prímestského tábora  negatívnym PCR testom.  U mladších detí ako 10 rokov nie je potrebný PCR test.

 

 

Milí rodičia!

Rodičovský poplatok vo výške 7€ pre deti z Námestova a 9€ pre deti z iných obcí, ktoré navštevujú krúžok v mesiaci máj a jún  je potrebné uhradiť do 31.mája 2021. Kto už uhradil poplatok v mesiaci október 2020 už nemusí uhrádzať poplatok.

Sumu uhraďte na č. ú. SK76 5600 0000 0040 1715 4004 a do poznámky uveďte meno a priezvisko dieťaťa a názov záujmového útvaru.

Leto s CVČ MAJÁK

L E T O  S  C V Č  M A J Á K
Milé deti, milí rodičia,
s napätím očakávame deň, kedy sa budeme môcť opäť s Vami stretnúť. My sme na všetko pripravení, dokonca aj na LETO 2021 a hneď ako to bude možné, spustíme prihlasovanie do denných táborov. Naše tábory majú už dlhoročnú tradíciu a sú pre všetky deti, ktoré obľubujú dobrú zábavu, pohybové a tvorivé aktivity, tímové hry vo vode aj na suchu, či prechádzky prírodou. Čakajú nás nezabudnuteľné dobrodružstvá, noví priatelia, výlety do blízkeho i vzdialeného okolia a množstvo atraktívnych noviniek. Každý deň sa vydáme na výpravy za zážitkami, tak neváhaj a pridaj sa k nám do super partie aj ty!
T E Š Í M E  S A  N A  L E T O !!!

 

Máte otázku? Napíšte nám
Napíšte nám

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím