Oznam

Rozhodnutím Ministra školstva, vedy, výskumu a športu je nutné, aby sa deti nad 10 rokov preukázali pred nástupom do letného prímestského tábora  negatívnym PCR testom.  U mladších detí ako 10 rokov nie je potrebný PCR test.

 

 

Milí rodičia!

Rodičovský poplatok vo výške 7€ pre deti z Námestova a 9€ pre deti z iných obcí, ktoré navštevujú krúžok v mesiaci máj a jún  je potrebné uhradiť do 31.mája 2021. Kto už uhradil poplatok v mesiaci október 2020 už nemusí uhrádzať poplatok.

Sumu uhraďte na č. ú. SK76 5600 0000 0040 1715 4004 a do poznámky uveďte meno a priezvisko dieťaťa a názov záujmového útvaru.

VENUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ

Vážení rodičia a priatelia Centra voľného času Maják
VENUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ

Ak Vaše 2% skončia na našom účte, prispejete tým k zlepšeniu finančnej situácie CVČ Maják v Námestove.

Vašim rozhodnutím pomôžete
-    zvýšiť úroveň voľnočasových aktivít Vašich detí
-    zvýšiť kvalitu výchovno – vzdelávacej činnosti (jazykové, literárne, výtvarné a environmentálne súťaže, výlety, workshopy, exkurzie, tábory, podujatia, tvorivé dielne a iné aktivity)
-    zlepšiť materiálno – technické vybavenie CVČ (nákup pracovných pomôcok, športových potrieb, rôznych hier, jazykových kníh... )

Za Vašu podporu Vám vopred
                                                      Ď A K U J E M E


                                      Vedenie CVČ Maják Námestovo
                                       a OZ – Centráčik

Tlačivo 2 %

Máte otázku? Napíšte nám
Napíšte nám

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím